הקלטות בפחות

עיריית תל אביב-יפו הודיעה על הפחתת תעריפי הארנונה בכ-40% לאולפני הקלטות וחדרי חזרות בשטחה

לאחרונה הודיעה עיריית תל אביב-יפו על הפחתת תעריפי הארנונה בכ-40% לאולפני הקלטות וחדרי אולפנים | אולפן | חדר חזרותחזרות בשטחה. זאת, בעקבות אישור צו הארנונה של העיריה לשנת 2016, על ידי משרדי הפנים והאוצר. האישור כולל את שינוי הסיווג והפחתת תעריפי הארנונה לאולפני הקלטות.

כזכור, עוד בשנת 2014 אישרה מועצת העיריה תעריף חדש לאולפני הקלטות במסגרת צו הארנונה, אולם הדבר לא אושר על ידי שרי הפנים והאוצר. התעקשות העירייה להמשיך ולהעלות את הנושא הצליחה.

יצוין, כי צווי הארנונה מוקפאים משנות ה-80, כך שהיכולת של העיריה לשנותם לא גדולה ודורשת את אישור שרי הפנים והאוצר. עם זאת, על מנת להקל על היוצרים הפועלים בעיר ולהפחית את תעריף הארנונה לאולפני ההקלטות הגישה העיריה את הבקשה לשינוי גם בצווי הארנונה של שנת 2015 ושל שנת 2016 וכאמור עתה, סוף סוף, אושר הצו הכולל את ההפחתה בתעריפים. 

בהמשך לדברים האמורים, החל ב-1 בינואר עומד תעריף הארנונה לאולפני הקלטות בשטח תל אביב-יפו על סכום של 188.76 שקל למ"ר לשנה ל-80 המ"ר הראשונים בכל אזורי העיר. זאת, במקום 353.19 שקל למ"ר באזור 1, 294.51 שקל לאזור 2, ו-241.65 שקל באזור 3. מדובר בהפחתה של בין  30% ל-40% באזורי המס השונים. מעל לשטח של 80 מ"ר ישאר החיוב כפי שהיה אשתקד.

ראש העיריה, רון חולדאי, אמר בעקבות האישור, כי "במסגרת חיזוק מעמדה של תל אביב כבירת התרבות, העירייה עושה מאמצים לסייע לאמנים ויוצרים בדרכים שונות ואחת מהן באה לידי ביטוי בתעריפי הארנונה. סוף סוף, לאחר שנתיים של התעקשות אושרה החלטת המועצה על ידי השרים. אני מקווה שהפחתת הארנונה בחדרי עבודה של אמנים בתחום הצילום והוידאו ארט תאושר גם כן בקרוב".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>