גם להם מגיע

אמ"י מקימים לראשונה מחלקה ערבית, אשר תשמור על זכויות האמנים הערבים

בימים אלו מוקמת לראשונה באמ"י מחלקה ערבית. המחלקה מוקמת בתמיכת שר התרבות כמענה למצב הקשה שלקהילת האמנים הערבים בישראל בכל הקשור לשמירה על זכויותיהם. יו"ר אמ"י יענקלה מנדל: "נדהמנו מחומרת המצב, נפעל במרץ להצלחת המחלקה".
 
לפני מס' שבועות במסגרת פגישה שהתקיימה בין יו"ר אמ"י יענקל'ה מנדל לשר התרבות, המדע והספורט מג'אדלה העלה השר את מצוקתם של אמנים ערבים רבים בישראל אשר פנו אליו כיוון שהם חוששים כי זכויותיהם מופרות וכי הם אינם יודעים מה לעשות.
 
מנדל נענה לקריאתו של שר התרבות ויזם פגישה במשרדי אמ"י עם קבוצת אמנים ערבים בה נדהם לגלות כי זכויותיהם נרמסות באופן גורף וקיצוני. דוגמא קיצונית לכך הוא מצא בסיפורה של אחת הזמרות הערביות, מהפופולאריות בקרב הילדים במגזר, אשר סיפרה כי זמרת ערבייה אנונימית משתמשת בפלייבק מלא שלה ומופיעה בשמה בתשלום בפני קהל. עוד הופתע מנדל לגלות כי האמנים הערבים כלל לא היו מודעים לכל נושא זכויות הקניין הרוחני, שכר אמנים ותנאי עבודה מינימאליים.
 
כתוצאה מהפגישה והבעיות החריגות בעוצמתן שעלו בה, הוחלט בימים האחרונים להקים באמ"י מחלקה אשר תתמחה בטיפול באמנים הערביים. כעת קורא  מנדל לכל האמנים הערביים להירשם לאמ"י על מנת ליצור בסיס רחב ממנו תוכל המחלקה להתחיל ולפעול ביעילות לשמירת זכויותיהם.
 
מנדל: " אכן נדהמנו מהמצב השורר בכל הנושא של זכויות יוצרים ותנאי עבודה של האמנים הערביים ואנו מתכוונים להתחיל לטפל בכך במלוא המרץ. אין ספק שהאמנות חוצה גבולות  והיא אחד הכלים החשובים לדו שיח אמיתי ולקירוב לבבות בין עמים ודתות. אנו בא.מ.י. מברכים על הקמתה של מחלקת האמנים הערבים ונפעל במרץ רב להצלחתה."
 
השר מג'אדלה ברך על החלטת אמ"י: "האמן הערבי הוא חלק בלתי נפרד מקהילת האמנים בישראל", אמר השר והוסיף: "פעולתה המבורכת של אמ"י ויעקב מנדל העומד בראשה בהקמת מחלקה לאמנים ערבים, תקדם את השתלבותם של אלו בתרבות הישראלית ותחזק את הקשר בין חלקי החברה והחיים בישראל".
 
ב 12.7. בשעה 11:00 בבוקר יתקיים בתיאטרון בנצרת כנס פתיחת המחלקה בנוכחות כבוד השר מג'אדלה ויו"ר א.מ.י. יעקב מנדל.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>