מה ואיך עושים נשף או ערב לעובדים?

כאשר באים לארגן ולערוך אירוע לעובדים או נשף עובדים רצוי להיות מאוד מסודרים, יעילים ומאורגנים. אירועים כאלו, בדרך כלל,

מכילים כמות רבה של אנשים ועל כן רצוי שתהיה תשתית טובה שתכיל את כלל המשתתפים, תספק את המזון והשתייה הנכונים ואת האטרקציות השונות.

נשף או ערבי עובדים למיניהם השונים חשובים מכמה בחינות. ראשית, חברות, אשר מארגנות ערבי גיבוש וכיף, מעניקים הרגשה לעובדיהם כי משקיעים בהם, מעוניינים לטפח אותם ולתרום להרגשה החיובית שלהם בתוך החברה. שנית, ערבי חברה ונשפים תורמים לגיבוש העובדים ולדבק הבין אישי המחבר ביניהם. אירועי חברה הם התקבצות של עובדים מחוץ לכותלי העבודה וניסיון להיכרות יותר אינטימית ומהנה אחד עם השני. שלישית - הרגשת שייכות. הזמנת העובד לאירועי הפנאי השונים, יחד עם כל עובדי החברה, מעניקה הרגשת שייכות חברתית, הכלה וקבלה לקבוצה העובדת, וכך גם מטרות העובד הופכות להיות למען החברה – דבר העשוי לסייע לשאיפות ומטרות החברה. 

כאשר באים לארגן ולערוך יום כיף או נשף עובדים רצוי להיות מאוד מסודרים, יעילים ומאורגנים. אירועים כאלו, בדרך כלל, מכילים כמות רבה של אנשים ועל כן רצוי שתהיה תשתית טובה שתכיל את כלל המשתתפים, תספק את המזון והשתייה הנכונים ואת האטרקציות השונות.

לא כדאי להקל ראש בדברים אלו, כיוון שפספוס אחד המרכיבים או עבודה שרלטנית עלולים לפקשש ולחרב את הערב. כמו בכל אירוע חברתי, כשמדובר באנשים המתקבצים יחד ומנסים להעביר ערב נחמד וחוויתי, יש צורך לארגן לוח זמנים מסוים של התכנסות, אוכל, ריקודים, נאומים וכולי. כמו כן לבחור את המקום והמיקום הגיאוגרפי בו יערך הערב, את התשתית הקולינרית, את האטרקציות וכולי.

להלן כמה מרכיבים חיוניים ובסיסיים שכדאי לשים לב אליהם כשבאים לתכנן אירוע חברה או נשף:

מקום ומיקום– כשאתם באים לבחור מקום לאירוע או לנשף עליכם להתחשב בפיזור מגורי העובדים שלכם. רצוי לשכור מקום שהוא, פחות או יותר, נמצא בגישה נוחה אל כלל העובדים ואל מקום מגוריהם. דבר נוסף הוא לחשוב על גודל המקום שאתם שוכרים. אם הינכם חברה גדולה בעלת כוח אדם גדול נסו לשכור מקום גדול שיכול להכיל את כל העובדים ושעדיין יישאר מרווח, כלומר שלא יהיה צפוף מדי. אם הינכם בעלי חברה קטנה שכרו מקום אינטימי ונעים שאינו גדול מדי ומפלצתי. בנוסף, בחרו מקום באיכות טובה ואסתטי, שכן העובדים בוחנים את המקום בשבע העיניים ואיכות המקום תעיד על רמת ההשקעה של המנהלים בהם.

 

סוג הקהל– עבודות שונות מאוישות בסוג שונה של עובדים. בחברות סלולאריות רבות ניתן למצוא עובדים בטווח גילאים יחסית צעיר, ועל כן ערבי החברה שלהם נראים בצורה מסוימת. חברות אשר מאוישות בעובדים יותר מבוגרים יערכו אירועים בצורה שונה. חברות צעירות יותר יערכו אירועים מסיבתיים תוססים כיאה לצעירים וחברות בעלות הרכב גילאים בוגר יארגנו אירועים מעט יותר סולידיים עם אוירה, שתייה אוכל ומוסיקה מעט שונה. חברות גדולות בעלי הרכב עובדים הטרוגני המורכב מטווח גילאים גם צעיר וגם מבוגר, ינסו לארגן ערבי חברה המתאימים גם לצעירים וגם למבוגרים. לכן, נסו להעריך מהו הרכב הגילאים של העובדים שלכם וכן מה הם צרכיו ומה הם העדפותיו הקולינריות, המוסיקליות והתאימו את האירוע אליהם.

בחירה קולינרית- בהמשך לסוגי הקהל שלכם, עליכם לדעת מה הוא, פחות או יותר, סוג העובדים שלכם. לעובדים שרובם שומרים כשרות יש להזמין קייטרינג כשר. לעובדים שידוע כי הם אינם שומרים כשרות אפשר להזמין מאכלי ים וכדומה. בנוסף, אלכוהול יכול להיות נהדר באירועי חברות ובנשפים, השאלה היא מה היא הכמות שאתם מעוניינים בה והאיכות. אלכוהול יכול להוביל לאירוע משחרר מאוד ויותר מסיבתי, מצד שני הוא יכול גם לצאת משליטה לכן יש מעט לרסן את כמות האלכוהול באירועי חברה. קייטרינג צמחוני

לו"ז ותוכן-  חשוב לארגן איזה שהוא לוח זמנים כללי + חלקים אומנותיים, פעילות וכדומה. חשוב לבנות איזה שהוא לוח זמנים של התכנסות ושתייה קלה, נאום פתיחה, ארוחת ערב, מופע סטנד אפ או מופע מוסיקלי, ריקודים, פרידה והסעות חזרה. בנוסף השקיעו מחשבה מה יהיה הנרטיב של הערב. האם יהיה בעיקר מוסיקלי או בעיקר בידורי. אם במוסיקלי עסקינן אז הזמינו להקות מפעילות וכולי, אם בבידור עסקינן חלקו תחפושות הזמינו סטנדפיסט וכדומה.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>