חוגגים עם א.א. תילתן

בחברת ארגון והפקת האירועים, א.א. תילתן, עושים הכל כדי להפיק אירוע מוצלח ושמח. ראיון עם המנכ"ל, עודד ברוך

בחברת ארגון והפקת האירועים, א.א. תילתן, עושים הכל כדי להפיק אירוע מוצלח ושמח. החברה מתמקדת בפעילויות לילדים ולבני נוער, בהפעלת בתי ספר שלמים וקיטנות גדולות, עם מתקנים חדישים ובטיחותיים. היא מציעה גם פעילויות למבוגרים, פעילויות לכל המשפחה, פעילויות אתגר וכיף, ותוכניות שלמות, כגון יום נודדים, יום רטוב, יום משחקיה ועוד. הפעילויות מותאמות למגוון אירועים, מימי הולדת ועד אירועים רבי משתתפים ברמה גבוהה.

בשנת 2006 הקים את החברה הבעלים והמנכ"ל, עוד ברוך, לאחר שעסק בתחום וצבר ניסיון מקצועי רב. בתחילת דרכה פעלה בחרה כחברת בת של מ.ב. יוזמות, שהוקמה בשנת 1990, מתוך כוונה לפתח את תחום האטרקציות לקהל מגוון ורחב יותר. 

בתפריט המוצרים והשירותים ניתן למצוא מתקנים מתנפחים מכל הסוגים יבשים ורטובים, מתקנים לילדים ולנוער, כגון קיר טיפוס, אתגרונים, מגלשות ועוד; הפעלות בריכה, יום נודדים, עם אוהל בדואי ענק, סיפורי הנודדים ותחנות הפעלה רבות אפיית פיתות, אבני ריחיים, דייש וניפוי ועוד; שור זועם, שולחנות משחק-הוקי אוויר סנוקר כדורגל ועוד; סדנאות יצירה, מתחם ירי-חץ וקשת קני נשיפה, רובה לייזר וצבע; מתחם מכוניות על שלט, מתחם מכוניות קארטינג; יום רטוב, עם רוגטת בלוני מים, הפל ת'דלי, מבוך מלחמת מים ועוד; משחקי ריצפה גדולים, עפ פלונטר, ים יבשה, קלאס, דומינו, משחק זיכרון ועוד; דוכני מזון-מעוצבים ואסתטיים, עם שיער סבתא, פופקורן, נקניקיות, המבורגר,ברד ועוד; ביתני שעשועים; ימי גיבוש ODT; לוגיסטיקה, גנרטורים, הצללות, פינות זולה, מנהלות שטח, הגברה, תאורה לאירועים ועוד.

מה מבדל את החברה מאחרות הפועלות באותו תחום?
"מדיניות העסק הובילה לרכישה מסיבית של ציוד חדש ואטרקטיבי, באמצעותו אנו מסוגלים לתת מענה לתמהיל רחב של פעילויות, החל בגיל הרך וכלה במבוגרים. הבידול של החברה בא לידי ביטוי במספר מאפיניים: איכות הציוד, איכות המפעילים, מגוון עשיר ורחב של ציוד, מחירים סבירים והוגנים, פעילות תחת כל האישורים הדרושים, שביעות רצון הלקוחות ועוד. החברה שמה דגש על בטיחות, עמידה בזמנים, על צוות אחראי ומיומן, על ציוד חדיש ובטיחותי וכמובן על הנאת המשתתפים. כמו כן, אנו מתמקדים בבניית האירוע בהתאם לצרכי הלקוח, בהתאם לקהל המשתתף ובהתאם לדרישות הבטיחות של מהנדס בטיחות, בודק חשמל, כיבוי אש ואישור משטרה". 

איזו אסטרטגיה גיבשת כדי להתמודד עם תחרות?
"התחרות משמעותית, לכן אנו משתדלים לחדש תמיד, עם פעילויות ומתקנים ופעילויות חדשים ומעניינים. זאת, פרט לעמידה בסטנדרטים גבוהים, כגון עמידה בזמנים, צוותים אחראים ומיומנים ועמידה בכל תקני הבטיחות".

אילו מגמות מובילות את פעילות החברה בשנה האחרונה?
"בין המגמות המובילות את הפעילות השנה גם התחזקות בפעילויות לנוער, כגון מבוך מים ענק, מתנפחי נוער חדשים, קיר טיפוס ענק, הישרדות [ווייפ אאוט], שור זועם ועוד".

שתף בטיפים להפקת אירוע מוצלח.
"מניסיוננו, על מנת להפיק מוצלח מומלץ לתאם צפיות ברזולוציה גבוהה עם הלקוח; להכין את כל המרכיבים באופן קפדני, לפני האירוע; לבצע את ההזמנה או ההסכם באופן מדויק ותמיד להפתיע בבונוס לא צפוי".

ספר על הדבר הבא.
"בשנה האחרונה פיתחנו את התחום המוטורי לילדים ובכוונתנו לפתח את התחום גם לבני הנוער. כמו כן, אנו מתמקדים בתחום המולטימדיה תוך שילוב מופעים, שיועלו בשנה הבאה. בתקופה הנוכחית אנו מתכוננים לעונה הבאה, המתחילה בחג פורים הקרוב. ההיערכות כוללת בניית אירועים מגוונים, המותאמים לבני נוער ולילדים, עם פעילויות שטח, מופעים, קבלת פנים יחודית, דוכני מזון במחירי צדק חברתי".

מהם היעדים לשנה הקרובה?
"בין היעדים לשנה הקרובה גם הרחבת מעגל הלקוחות והעשרת תפריט הפעילויות".

א.א. תילתן | 053-6910694 | לאתר החברה |  odeda005@gmail.com

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>