אלי חליפה מספר

אלי חליפה, מספר סיפורים עורך ערבי נוסטלגיה מצחיקים, שנונים שלוקחים את כולנו לימי הילדות ואף מעבר לזה, סיפורים המחברים אנשים, שנאספו לאורך שנים רבות עם תובנות והרבה הומו


אלי חליפה, מספר סיפורים עורך ערבי נוסטלגיה מצחיקים, שנונים שלוקחים את כולנו לימי הילדות ואף מעבר לזה, סיפורים המחברים אנשים, שנאספו לאורך שנים רבות עם תובנות והרבה הומור.


אלי חליפה מחבר הספר "נסיכי הרוח"  משלב מוזיקה אותנטית עם המוזיקאי רוני דלאל ויוצרים יחדיו אוירה לערב בשילוב הנגינה והסיפורים המרתקים והמצחיקים כאחד. סיפורים המשלבים על הנוסטלגיה גם של המוזיקה. 
הערב מתאים למפגשים שונים החל מקטנים ועד לערב עם קהל גדול. הערב עצמו מותאם לקהל המזמין. 


מה הרקע שלך?
נולדתי במושב בית עזרא בדרום למשפחה שהיתה ממקימי המושב שעלו מעיראק. אני איש תקשורת ותיק, עיתונאי בידיעות אחרונות, רשת שוקן, עורך ראשי של עיתון שבע, מו"ל של הוצאת הספרים אות ועוד, שמשתי יועץ תקשורת לגופים גדולים ורשויות. אני סופר, כותב ביוגרפיות ומאוד אוהב את נושא הנוסטלגיה שמחבר את כולנו.


מתי החלטת לאסוף את הסיפורים? לכתוב אותם ?
כל הזמן. במיוחד כשהייתי חייל, אז הבנתי שהסיפורים הם באמת מיוחדים מעניינים וחשוב לשמור אותם. לא ידעתי כיצד זה יצא, איך זה עוד יתפרסם חיכיתי לרגע המתאים וזה לקח הרבה שנים עד שהבשילו


מדוע כל כך הרבה זמן ?
כדי להבין סיפור של הורים, אתה צריך להיות הורה בעצמך ולהבין את הגודל שלו כדי שתוכל לספר אותו ולהעביר אותו בצורה נכונה. בשביל להבין דברים נוספים אתה צריך להיות מספיק עם ניסון ובוגר ולעבור בחיים כדי להבין אותם לעומקם. הסיפורים הם מאוד פשוטים לכאורה אבל יש בהם המון חכמה מתובלים בהרבה הומור.


מה המסרים שאתה מעביר?
מסרים של המון אהבה, בין הורים ומשפחה, בין אחים, בלכבד, מסרים שלזכור את המורשת ממנה באנו וצמחנו ולהתגאות בה ולהעביר את זה לילדים שלנו כי הרבה דברים לצערי נמחקו מהתרבות שהיא אבדה לא רק לנו אלא לכל עם ישראל. אני מעביר את הערב בהרבה הומור וכייף. גם הספר שכתבתי נסיכי הרוח הוא אוסף של סיפורים לכאורה מאוד מצחיקים אבל יש בהם מסרים וחכמה ולכן אנשים מאוד נהנים לקרוא אותו.


על מה מדובר בספר ובערב שאתה מעביר?
בין הסיפורים המרתקים: איך בחרו שם לתינוק, איך מצאו חתן בספל הקפה, מלחמת המאכלים בין השכנות בגלל תקע ושקע, השיעור שלמד המנהל מהאמא הצעירה, האפיקומן העיראקי והכבשה, הנערה שפגשה את משה דיין עם אקדח בחזיה, אחי חזי שנחטף על ידי מחבלים נפצע וחודש לאחר מכן זכה באליפות ישראל, שיעור בשמירת זוגיות, המקוננת שקיבלה כסף מהגרמנים ועוד. ספורים שכל אחד מוצא שם את עצמו, את הסיפור שלו, של משפחתו ולכן מתחברים אליהם. 


מי הקהל שלך?
הקהל שלי זה כל מי שאוהב נוסטלגיה, אוהב לשמוע קצת על העבר שלו המורשת, ובכלל גם צעירים נהנים מזה. ההרצאה שלי גם בסל תרבות ארצי של משרד החינוך ושם אני מתאים אותה לילדים. 

https://bkiovnhroh1.com/Catalog.asp?Page=NewShowProd.asp&PRodID=1725799

https://www.inmedia.co.il/

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>