הרבה מעבר למופע בידור

בראיון עמו מספר רונן קמרון כיצד גילה את היכולות של בתו אמנית החושים, לינוי, ומשתף בפרטים על מופע מיוחד שמרגש אותם בימים אלה

רוב העוסקים באמנות חושים בארץ הם גברים. ביניהם בולטת אמנית חושים אחת, לינוי קמרון. היא מופיעה יחד עם אביה, רונן קמרון, ושובה את לבבות הצופים. בראיון עמו מספר רונן כיצד גילה את היכולות של בתו ומשתף בפרטים על מופע מיוחד שמרגש אותם בימים אלה. 

טלפתיה | אמנות חושים 

את היכולות המיוחדות של לינוי גילה רונן בשעת משחק: "לינוי היתה בת 5. שיחקנו במשחק קלפים ומספרים והיא ידעה לומר לי איזה קלף אני מחזיק מבלי לראות אותו. שאלתי אותה איך היא יודעת והיא השיבה שהיא רואה כל מה שאני רואה. לא האמנתי לה וחשבתי שהיא הציצה בקלפים לפני שהתחלנו את המשחק. אז הוצאתי אותה מהחדר, סגרתי את הדלת אחריה וביקשתי ממנה לנחש באיזה חפץ אני נוגע. היא הצליחה לומר באילו חפצים אני נוגע מבלי להיות בחדר". שמלות כלה באר שבע

מה מבדל את לינוי מאמני חושים אחרים?
"לינוי היא אמנית החושים ולא אמן חושים האישה היחידה בארץ. זהו תחום גברי מאוד. כמו כן, אנו הצמד היחידמופעי בידור בתחום שמורכב מאב ובת, שעומדים יחד על אותה הבמה. בין המאפיינים המבדלים אותה מאחרים בתחום, גם היכולת שלה לומר מה יש לכל אחד בכיס, מה שמו ואיך הוא נראה מבלי להביט".

ספר על המופעים.
"מדובר במופעי בידור שאני מנחה בגובה העיניים ובשיתוף עם הקהל, שכוללים מגוון קטעים, כגון כאלה המבוססים על סוגסטיה, טלפתיה, אינטואיציה ועוד. המופעים אינם זהים זה לזה משום שהם מבוססים על אינטראקציה עם הקהל, והקהל בכל מופע הוא אחר. השאלות שמפנים אלינו משתנות, לכן כל רצף ההתרחשויות משתנה. המופעים כוללים קטעים קומיים וקטעים דרמטיים יותר והם מבוססים על מה שקורה באותו הרגע, ללא הכנות". 

מה דרוש כדי להעלות מופע אמנות חושים מוצלח?
"חשוב לאהוב את מה שעושים ולהיות פרפורמר מצוין, כדי שהקהל יאהב אותך. מדובר בשנים של לימוד וניסיון. כמו כן, צריך להיות עם היד על הדופק, כדי לרגש את הקהל; להתחדש ולעבוד על קטעים חדשים כל הזמן".

איזה קטע במופע אהוב עליכם במיוחד?
"אנו אוהבים את כל הקטעים במופע. אך יש קטע שבנינו לאחרונה, במהלכו אני מזמין מישהו מהקהל לצבוע בתוך קווי מתאר של שמלה שצוירה על לוח. לרשותו עומדים 4 צבעים והוא אמור לצבוע כל חלק מהשמלה בצבע אחר. עם תחילת המופע, לפני שאנו מגיעים לקטע הזה, אני מניח בצד לוח אחר ומבקש מאחד האנשים בקהל להשגיח שאף אחד לא נוגע בו. כשהשמלה צבועה, אנו חושפים את הלוח האחר, שהנחתי בצד בתחילת המופע, ומתגלה בדיוק אותה השמלה. אנשים בקהל מתרגשים ונדהמים ואנו נהנים מאוד מהתגובות שלהם אחרי הקטע הזה במופע".

מהו הרגע המספק ביותר במהלך המופע?
"בתום המופע, כשהקהל מגיע אל מאחורי הקלעים ומוקיר תודה, זהו אחד הרגעים המספקים ביותר. זה הכי כיף בעולם, כשאחד מהצופים ניגש אלי בסוף המופע ומבקש כרטיס ביקור לאירוע הבא שלו. הריגוש של הקהל הוא הריגוש שלנו. כשהקהל יוצא מגדרו מרוב תדהמה, זה מרגש אותנו מאוד. אין לזה מחיר. זה הפידבק הכי טוב שיש, עוד לפני התשלום. אנו מרגישים שיש לנו השפעה חיובית על אנשים וזה כבר הרבה מעבר למופע בידור".

מה מרגש אתכם בימים אלה?
"אנו מופיעים בפני משפחות שכולות, מטעם משרד הביטחון. המופעים האלה מרגשים מאוד עבורנו ואנו נותנים להם כבוד רב ומשקיעים בהם כל הזמן. כשאם שכולה מגיעה אלי אחרי המופע ואומרת שאחרי שנים שלא חייכה, הצלחנו לגרום לה לחייך ולראות את החיים בצורה אחרת, אין דבר מרגש יותר מזה".

שתף ביעדים להמשך.
"בימים אלה לינוי לומדת הוראה, לאחר שסיימה את שירותה הצבאי במשרד הביטחון. היא רק בת 24 וחצי והעתיד עוד לפניה. היא אוהבת את הקהל, לכן המטרה היא להמשיך ולהופיע כמה שיותר".

רונן ולינוי קמרון. אתר | 052-2592575.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>