סינרקידס בהפעלות מאתגרות

המוטו של חברת סינרקידס מחולון הוא –"כל חלום יכול להתגשם." כך, גם לדברי הבעלים והמנהל , נאור רן, מתנהלים ההפעלות המיוחדות והמאתגרות שלה.


המוטו של חברת סינרקידס מחולון הוא –"כל חלום יכול להתגשם." כך, גם לדברי הבעלים והמנהל , נאור רן, מתנהלים ההפעלות המיוחדות והמאתגרות שלה.

החברה נוסדה לפני כ21 שנה  והיא בעלת ניסיון עשיר ומגוון מאוד בתחום ההפעלות לאירועים ומסיבות במגזר העסקי ובמגזר הפרטי. בכל רחבי הארץ.
לרשות החברה עומד צוות מקצועי ומיומן מאוד של  מדריכים ומנחים להפעלות שונות כולל אטרקציות.


.
התמחות: כוללים כאמור סדנאות לילדים, הפעלות לנוער, הפעלות במתנ"סים, בתי ספר, אירועים פרטיים וקייטנות לחברות שונות. כל מה שקשור מולטי מדיה סדנאות בישול ויצירה, ניווט בשטח. פעילות יצירתית הפעלתית שלהם בהנחיית והפקות אירועים. ועם אלו נמנים כמובן הפעלות אתגריות, סדנאות יצירה, סדנאות תיאטרון, סדנאות, סדנאות רוח ומיסטיקה, פינות יצירה, עמדות יצירה לאירועים, דמויות שטח, עמדות אטרקציה, מופעים והצגות ועוד.
"זה כולל הפקות אירועים בכל קנה מידה שהוא כנדרש," מציין נאור.
העבודה היא שוטפת ובכל עונות, הן במקומות פתוחים והן במקומות סגורים.
נאור רן, מגיע מתחום ההפעלות של נוער וילדים.  זאת למעשה ההתמחות המקצועית שלו במלואה.


מה היתרונות שלכם?
" כמובן הרבה מאוד וותק ונסיון, צוות מנוסה ומקצועי ברמה גבוהה של  מדריכים במגוון תחומים. קורת גג להפעלות וסדנאות עם הפעלות לכולם עם התאמה לדרישות לקוח.ניתן לבצע הפקת אירוע לפי דרישה מכל סוג שהוא. גישה מקורית. יצירתיות בהפעלות. גמישות בהתנהלות מול לקוחות.


נאור הביא 3 דוגמאות להמחשת פעילותה ורמתה של סינרקידס.
"עשינו הפעלה  מיוחדת וחשובה לילדים במרכז הרפואי שניידר שליד בית חולים בלינסון וזה כלל סדנאות יצירה במגוון סוגים לכבוד הקיץ, דשא, מתחם יצירה. היו שם ילדים בני שש ארבע עשרה זה גרם להם הרבה אושר, שמחה, תחושת יצירתיות ואתגריות בריאה למרות מצבם המורכב.
בעיריית חולון, לפני שנה  הקמנו מתחמי קיץ בכל רחבי העיר. במשך חודשיים שכללו כמובן הפעלות שוטפות בכל המקומות. זה כלל  מאהל גדול לנוער, עם משחקי מולטימדיה, עמדות מזון, פינת שאנטי וזה מאוד הצליח. וזה התרחש בכמה מקומות ברחבי העיר
חברת הייטק מובילה וידועת שם  מאזור השרון, הזמינה אצלנו  פרויקט של שבוע שלם לילדי החברה, שכללה קייטנה יומית הפעלות, עם 150 ילדים, קבוצות קטנות עם מדריכים. זה היה פרויקט מדהים, מאתגר ובלתי נשכח בכל מה שהופעל וניתן שם!"
"שגולת הכותרת שלי בעניין," מסכם נאור,"היא הגמישות, אני לא אומר לא ללקוח לעולם ומשתדלים ומצליחים לקיים  את כל הדברים שנדרשים. כך למשל, אירוע אתגרי, מקורי ומעניין מאוד של משחק חפש את המטמון באחד הקניונים הגדולים בישראל שקוצר כיום הצלחה גדולה ויפה מאוד."
למשל חפש את המטמון בתוך הקניון.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>