בקצב ה-beat

"אמנים, מוסיקאים ולהקות אוהבים ונהנים מחזרות ומהקלטות באווירה אינטימית". כך מסביר המוסיקאי והבעלים של אולפן ההקלטות 'ביט', אשר לוי. ראיון

"אמנים, מוסיקאים ולהקות אוהבים ונהנים מחזרות ומהקלטות באווירה אינטימית". כך מסביר המוסיקאי והבעלים של אולפן ההקלטות 'ביט', אשר לוי. המודעות של לוי לעניין מניעה אותו לספק את האווירה המתאימה באולפן שלו והאמנים אכן ממשיכים לשוב לשם כדי ליצור את המוסיקה שלהם.

המודעות הזו של לוי נובעת מהיותו מוסיקאי בעצמו. הוא מנגן על מספר כלי נגינה, כותב מוסיקה ומפיק מוסיקה לאמנים. המשיכה שלו לתחום הקלטת והפקת המוסיקה היה טבעי ובשלב מסוים הוא הקים חדר חזרות. מאז ההקמה לפני כ-15 שנה, פיתחו לוי ואשתו, רויטל, את המקום וכיום הוא משמש גם כאולפן הקלטות מקצועי, בו מנגנים אמנים ולהקות, כגון כנסיית השכל, יוסי שדה ועוד. 

ללוי ידע מקצועי וניסיון של שנים בתפעול ציוד, הפקה מלאה של תקליט, צילומי סרטים וקליפים. הפעילות באולפן מתמקדת בתחומים אלה, כאשר לוי מציע פתרון מלא לכל שלבי הקלטה והפקה של שיר וקליפ. בהמשך לכך, האולפן מושך אליו מוסיקאים, הרכבים מוסיקליים, זמרים, זמרות וכל המעוניינים להקליט שירים לאירועים, שירים בהפתעה או שמוקדשים למישהו.

איזה ציוד אפשר למצוא באולפן?
"הציוד שלנו הוא ציוד וינטג', עם איכויות גבוהות. יש מי שיאמרו שמדובר בציוד הטוב ביותר עם איכות ברמה הגבוהה שיש. כמעט כל מי ששומע את האלבומים שהפקתי באולפן שואל איפה הם הוקלטו".

מאילו יתרונות נהנים האמנים שמגיעים אליכם?
"משום שאני מוסיקאי אני מכיר את הצרכים של האמנים. אני מודע מאוד לכך שלמען היצירה יש צורך במקום נוח, עם אווירה מסוימת. לכן, אני משקיע בנקודות האלה וחושב על הכל, כמה צעדים קדימה. מבחינתי היחס האישי הוא שהופך אולפן למוצלח. האולפן שלנו מספק את כל הצרכים אלה, החל במיקום, דרך היחס והציוד וכלה באווירה ה'אנדרדוגית' המאפיינת אותו. אלה גם הסיבות שבגללן אמנים רבים חוזרים אלינו".

מה מבדל את האולפן מאחרים בתחום?
"הבידול שלנו בא לידי ביטוי באווירה וביחס האישי. האווירה אינטימית, כאשר אנו מתמקדים במתן מלא תשומת הלב והליווי של האמן לאורך כל הדרך".

מהו הרגע המספק ביותר בתהליך העבודה?
"הרגע המספק ביותר הוא כשרואים את האלבום מוכן בתוך העטיפה שלו, אחרי שחדרי חזרותנה וחצי או שנתיים של עבודה. אני מתרגש תמיד, בכל פעם מחדש ופשוט לא מאמין. מדובר בתהליך לא פשוט עם קשיים ותקוות, שהופך למשהו אמתי, שקיים, וזה עושה לי טוב בלב. אני מרגיש שעשיתי עוד משהו טוב בחיים". 

ספר על אחד הפרויקטים שמרגשים אותך כרגע.
"אחד הפרויקטים שמרגשים אותי הוא ערבי במה פתוחה לאמנים, שאני עורך באולפן. הפרויקט הזה קיים מאז שנת 2011, אך הוא מתפתח כל הזמן ומרגש בכל פעם מחדש. בין המוסיקאים שמנגנים אצלנו יש מי שהפכו לחברים במשך השנים. בהמשך לכך התחלתי להפיק ערבי במה פתוחה וכיתות אמן, כאשר אני מזמין אמנים ומציע להם במה, באירוע שפתוח לקהל. הערבים האלה מאוד מרגשים, משום שכל אמן עולה לשניים או שלושה שירים, ונוצרה קהילה חוצה גבולות, קהילה שאינה קשורה רק במוסיקה".

שתף ביעדים להמשך.
"בין היעדים גם להגדיל את המודעות לפעילות של המקום ולמלא את מערכת השעות בהקלטות ובחזרות. ברמת היצירה אחד היעדים הוא להפיק עוד כמה תקליטים ולהרכיבם מאל"ף. עד כה, עבדתי בעיקר עם אמנים בודדים, לכן אחד היעדים הוא לעבוד עם חברי להקה שינגנו יחד בלייב, ללא חלוקה לערוצים. זהו גם הטרנד הבא בתחום: כמה שפחות הפקה ויותר כוח ללהקה, כך שמתאפשר למוסיקה לצאת החוצה באופן כמה שיותר טבעי, כמו שנגנו בעבר".

ביט – אולפן הקלטות. סלמה 46, תל אביב | אתר | 053-9419082 | 052-3505766.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>