קול ענק (או דורון מזר)

הקהל במופעים של דורון מזר לא מתרצה עד שהזמר לא חוזר להדרן, פעמיים לפחות. על הקול הענק, הקסם והמופעים שלא כדאי לפספס, בכתבה הבאה

הקהל מאוד אוהב אותו. הוא נראה מצוין והוא מלא קסם, שאי אפשר לעמוד בפניו. השירה שלו מאוד מרגשת ורומנטית. הוא מכבד את הקהל ואנשים יוצאים מההופעות שלו שיכורים מהנאה. אבל המאפיין המרכזי של הזמר, דורון מזר, הוא הקול שלו.

קול ענק
יש בארץ מעט זמרים כאלה, שמספיק שהם פותחים את הפה וקול הזהב המרטיט שלהם כובש מיד את השומעים. מזר הוא אחד מהזמרים המשובחים האלה. יש לו קול ענק, אפילו כשהוא שר בלי הגברה. הוא ניחן בעצמה מרשימה, כי הוא פשוט זמר אמיתי. 

לאחרונה חזר מזר משהות ארוכה בגרמניה, עם הבן שלו, ששיחק שם כדורגל. פגשתי את האמרגנית שלו, אביבה רוזנפלד, לשיחה קצרה עליו ועל סדרת המופעים המתקיימים בימים אלה.

איך התחלת לייצג את מזר?
"הקשר החברי ביננו החל במקרה. הוא גר אז ברעננה והבנים שלנו שיחקו יחד כדורגל. כשהתגורר בגרמניה הוא היה מגיע לביקורים בארץ. אז הוא הגיע אלי וסידרתי לו כמה הופעות במהלך אותם ביקורים. כשהוא החליט לחזור ארצה, התקשרתי לכל הגורמים מולם עבדתי והתחלתי לקבוע לו הופעות".

מה מייחד את מזר מאחרים?
"הוא מאוד מכבד את הקהל וזה בא לידי ביטוי לאורך כל המופע, אפילו בלבוש שלו. בדרך כלל אמנים נוסעים עם ג'ינס וחולצת טריקו ומחליפים בגדים לפני שהם עולים לבמה. אבל דורון נוסע לבוש בחליפה, כשהוא מצויד בחליפה נוספת להחלפה. בכלל, תמיד יש לו במכונית שלוש או ארבע חולצות מחויטות להחלפה. הוא מאוד מקפיד על המראה בהופעות, החל בנעליים, דרך הבושם וכלה בז'קט".

מסן רמו עד מוסקבה
במקביל ללהיטים הוותיקים והחדשים שלו, המושמעים ברדיו, מופיע מזר בתקופה האחרונה במספר מופעים שונים, המתקיימים ברחבי הארץ. בין המופעים גם "ערב שירי סן רמו". זהו ערב מיוחד, אותו הנחה בעבר מני פאר (ז"ל), והוא מוקדש כולו לשירים באיטלקית. כמו זמרים אחרים שלוקחים חלק במופע, מזר השתלב עם כמה שירים. אך בשלב מסוים אהדת הקהל הפכה אותו ללב המופע. ההצלחה של רפרטואר השירים בערב שירי סן רמו גרמה למזר לשלב שירים באיטלקית גם במופעים אחרים שלו.

כך נוצר המופע 'מסן רמו ועד מוסקבה', במהלכו שר מזר באיטלקית, בעברית, בצרפתית וגם ברוסית, עם שיר מיוחד, שנקרא "צ'יצ'ורניה".

מה מיוחד בשיר הזה?
"אמא של דורון היא ממוצא רוסי ואביו ממוצא עירקי. בשלב מסוים, כשהחל להופיע עם הכנריות מתזמורת אשדוד, הן שאלו אותו אם הוא מכיר את השיר והוא החליט לשלב אותו במופע. כשאימו שמעה אותו שר את ה"צ'יצ'ורניה" היא בכתה מרוב התרגשות וסיפרה, שאביה היה שר לה את השיר לפני השינה".

מופע נוסף של מזר, יחד עם הזמרת טילדה רג'ואן, כולל שירים בצרפתית. כמו כן, מופיע מזר באירועים של ריקודי עם כזמר אורח: הוא עומד במרכז הרחבה ושר את השירים שלו, כשמסביבו רוקד הקהל. זה ערב מיוחד שמשאיר את המשתתפים מלאי התרגשות ואושר.

לסיום, כדאי להזכיר שהקהל במופעים של מזר לא מתרצה עד שהוא לא חוזר להדרן פעמיים לפחות. לכן, מומלץ לא לפספס את התענוג.

אביבה רוזנפלד הפקות. לאתר האינטרנט | 050-5304210.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>