הרדיו המדליק מחוף אילת

תחנת הרדיו האינטרנטית רדיו חוף אילת הוקמה בשנת 2014 על ידי גיא שישו אבל הרקע להקמתה היה בשנות התשעים בבת ים

שם  הוקמה בשנות התשעים תחנה בשם רדיו חוף המייסדים היו משה חיו ומישל שישו  שהוא אביו של גיא  הרדיו שידר מספינה שעגנה מול חוף בת ים ומחוץ למים הטריטוריאלים  של מדינת ישראל כאשר גיא בילה כילד בתחנת עם אביו שעות רבות עם הרבה אהבה לרדיו   לימים גיא שישו עבר לעיר אילת  והגשים חלום להקים תחנת רדיו אינטרנטית בעיר.

תחנת הרדיו האינטרנטית רדיו חוף אילת הוקמה בשנת 2014 על ידי גיא שישו. אבל הרקע להקמתה היה בשנות התשעים בבת ים. שם  הוקמה בשנות התשעים תחנה בשם רדיו חוף . המייסדים היו, משה חיו ומישל שישו  שהוא אביו של גיא.  הרדיו שידר מספינה שעגנה מול חוף בת ים ומחוץ למים הטריטוריאלים  של מדינת ישראל כאשר גיא בילה כילד בתחנת עם אביו שעות רבות עם הרבה אהבה לרדיו  , לימים גיא שישו עבר לעיר אילת  והגשים חלום להקים תחנת רדיו אינטרנטית בעיר. 

לתמונות לחץ כאן:

רדיו חוף אילת הוא רדיו  אינטרנטי, שהוקם מתוך אהבה גדולה מאוד  ומטרתו היא  הגשת מוסיקה איכותית  ומגוון רחב של תכניות שמופקות  בהתאמה לכלל ציבור המאזינים ,ללא מילות קישור מיותרות ברצף של מוסיקה לאורך היום . רדיו לקהילה  ולעסקים האילתים, לבני הנוער, שוחרי המוסיקה, מוזיקאים ואומנים צעירים ,  במה לכל סקטור, השמעת סינגלים חדשים, אירוח יוצרים, כותבים וזמרים.  הרדיו מגיש למאזיניו מוסיקה איכותית  ומגוון רחב של תכניות  שחלקן עם נופך  נוסטלגי . התוכניות הללו מופקות   בהתאמה לכלל ציבור המאזינים.  הרדיו משדר 24 שעות ביממה במשך שבעת ימי השבוע, תכניות מקוריות, מוסיקה, ותכניות פרי שיתוף פעולה עם תחנות רדיו אחרות ברחבי הארץ ובחו"ל כמו  רדיו ברצלונה.  CITY FM בשפה האנגלית. מסעדת דגים באילת

התחנה עצמה מונה 4 מנהלים ו17 שדרנים.                

המנהלים הם:

גיא שישו בעלים של רדיו חוף אילת

חנה זיו זרקה מנכל"ית,

אריק טלמור מנהל טכני,

דורון ברטי  EILAT TV  ומנהל תכניות ותוכן

שלושת התוכניות המובילות בתחנה כוללות את:

IL MONDO                           

חנה זיו זרקה מפיקה עורכת ומגישה, שירי אהבה בכל השפות שאהבנו בעבר ואוהבים גם בהווה.  ניחוח נוסטלגי מדין מרטין ופרנק סינטרה, דרך הביטלס ,בילי הולידיי ועד עבדול חלים חאפ'ז המצרי  ועוד הרבה אחרים טובים חוזרים לרגעי קסם בלתי נשכחים. ומפליגים במנהרת הזמן אל רגעי תוגה.

בתכנית השבועית מארחת  חנה אורחים נכבדים , אנשי ציבור , עיתונאים ,אנשים מיוחדים  ומוכרים מתחומי התרבות הבידור ואף פוליטיקאים לאחרונה ארחה את חברת הכנסת נורית קורן בנושא ילדי תימן  דיון עם נבחרי ציבור באולפן עם מוסיקה אותנטית

כל אורח חוזר במנהרת הזמן לתחנות שונות במסע חייו  באמצעות  השירים  , הצלילים וההנחיה של חנה .לתכנית ישנם מעגלי מאזינים קבועים, רובם ישראלים מהארץ ובחו"ל ויש לציין גם מאזינים מארצות השכנות .משדרת מדי שבת אחרי הצהריים.

בפנוכו –

עם  עומרי נובל – שדרן , זמר ויוצר – תכנית שנותנת במה ליוצרים  מכל הארץ,  מוסיקה ישראלית ורוק ישראלי ,עומרי משתף את המאזנים במידע משלים על אומנים חדשים    יוצרים ..

 ארטי פארטי-

בילי בן אשר – שדרנית ואמנית , תכנית  לדוברי השפה האנגלית מוסיקה בסגנון חופשי וראיונות עם אורחים מיוחדים  מארץ ומחו"ל . חיבור בין קהילת דוברי האנגלית לתרבות הישראלית ולעיר אילת .

לדברי גיא שישו, הדגשים החשובים בתחנה כוללים:

יצירת תכנים לקהילת מאזינים מגוונת ויציבה, חשיפה וקידום אמנים בתחילת דרכם, השפעה תרבותית מקומית לאילתים וחשיפת העיר אילת כעיר נופש עם תרבות עשירה ומגוונת.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>