מלכת רחבות הריקודים

DJ מלכה שאיר , בת 41 מודיעין ואם לשלושה ילדים, היא פצצת אנרגיה עם שמחת חיים מתפרצת.


DJ מלכה שאיר , בת 41 מודיעין ואם לשלושה ילדים, היא פצצת אנרגיה עם שמחת חיים מתפרצת. היא כבר הוכיחה לעצמה בעבר שדבר לא יצליח לעצור אותה. הטלטלה הראשונה בחייה הייתה לאחר שהתגרשה ועזבה את הבית וגם את העולם החרדי, ביחד עם שלושת ילדיה. תוך התמודדות עם קשיים כלכליים היא הצליחה להגשים את חלומה לעסוק במוזיקה והפכה ל-DJ מבוקשת. אחרי שההצלחה חיבקה אותה היא המשיכה לטפס למעלה ואף כיכבה עם סיפורה האישי בכלי התקשורת הארציים: בתכניות טלוויזיה בערוץ 13, במגזין "לאשה" ובאתרי אינטרנט ארציים, הקורונה פגעה קשות בתחום עיסוקה. גם הפעם היא לא הרימה ידיים וכאמור הצליחה להמציא את עצמה מחדש, עם הרבה השראה ומסר לאחרים.


מה את מציעה לכל מי שמוצא את עצמו במשבר אישי או כלכלי בעקבות הקורונה?
"הדבר הטוב ביותר שקרה לי, גם כשהייתי בעולם החרדי לפני שעזבתי אותו וגם בתקופה של הסגרים, הוא שידעתי לבקש ולקבל עזרה ולעטוף את עצמי באנשים טובים ואכפתיים. כך למשל, מאמן אישי שהוא גם כלכלן בשם רפי אוברגוט, שדאג, דחף וייעץ, וקולגה נוספת בשם ליאת דביר שהיא מלווה עסקית תותחית ומדהימה מלאת מוטיבציה, שעזרה לי להתרומם ונתנה לי הרבה אומץ ואני רוצה להכיר לה תודה על כל מה שעשתה עבורי. יש לי הרבה חברים שעבורי הם שליחים בקהילה וביקום. ממש זכיתי, כי אחרת הייתי נופלת מכל הבחינות. גם החברות שלי מפרסמות אותי וזו ההזדמנות להגיד להן תודה ענקית. אני גם עושה הרבה שיתופי פעולה עם בעלי מסעדות, צלמים ובעלי עסקים נוספים. הייתי אישה מוכה אבל בחרתי לעסוק בתחום שיש בו הרבה שמחה. הבנתי שאני חייבת להרים ידיים מעל המים כדי לא לטבוע. מה שלמדתי מהקורונה זה שעל מנת לשמור על העסק שלי אני צריכה לעשות גם את הדברים הקטנים, ליהנות מהם ולהצטנע".


מאז ומתמיד הייתה המוזיקה חלק בלתי נפרד מחייה של מלכה, שגדלה בבית דתי לאומי. אביה היה בוגר להקה צבאית ומתופף ובבית משפחתה נהגו להאזין לאלביס פרסלי, לביטלס ולעוד להקות וזמרים וזמרות. בגיל 19 היא התחתנה עם חבר נעוריה ותוך זמן קצר הוא התחזק בעולם החרדי, וכך גם הוריה שהפכו לחרדים ואילו היא הפכה לחסידת ברסלב כשהרב ברלנד היה רב הקהילה. היא מודה כי באותה תקופה היא בעיקר ריצתה את בעלה ואת העולם החרדי שאליו השתייכו, כולל הלבוש הקפדני ואורחות החיים הלא פשוטות. למרות זאת, המוזיקה גרמה לנפשה לעוף למקומות אופטימיים יותר, במיוחד כשחוותה אלימות מבעלה לשעבר, שאותו החליטה לעזוב בבת אחת כמו גם את העולם החרדי, יחד עם שלושת ילדיה. זאת לאחר שחששה שהאלימות תגיע גם לילדיה.
היא נאלצה לנקות בתים לפרנסתה, קיבלה סיוע ממחלקת הרווחה ואף נעזרה באנשים טובים וחברים רבים שהכירה בדרך. "המוזיקה עזרה לי לתהליך שעברתי. כשניקיתי בתים הייתי שומעת ברקע מוזיקה משמחת", היא מספרת. בזכות אחד מבעלי הדירות שאותן היא ניקתה וזיהה את הפוטנציאל המקצועי ואת הכישרון הטמונים בה, היא החלה ללמוד תקליטנות ואף למדה ביחד עם הזמרת והמוזיקאית נינט טייב, וצברה חברים רבים בתחום.
מלכה רכשה ציוד מקצועי ואיכותי ועבדה קשה, עד שהצליחה לעלות על גל ההצלחה. היא תקלטה באירועים משפחתיים כמו: בת מצוות ובר מצוות, בריתות, ימי הולדת, מסיבות גיוס, חינות, ערבי חברה וועדי עובדים, השקות ואירועים נוספים. היומן שלה היה מלא באופן קבוע. במקביל החלו להזמין ממנה פלייליסט בהזמנה אישית, אבל אז כאמור פרץ נגיף הקורונה ועולמה השתנה לחלוטין.


לאתר האינטרנט של מלכה שאיר:
https://djmalka.co.il/

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>