במה פתוחה באולפן של ביט

גם בימים אלה ממשיכים עם ערבי במה פתוחה, תחרות להקות, מופעים וכיתות אמן במתחם המוסיקה של אולפן ההקלטות 'ביט'

גם בימים אלה ממשיכים עם ערבי במה פתוחה, תחרות להקות, מופעים וכיתות אמן, במתחם המוסיקה של אולפן ההקלטות 'ביט', בתל אביב.  לצד ההקלטות והחזרות שמתקיימות במתחם, ממשיכים בעלי המתחם, אשר ורויטל לוי, להשקיע בפרויקט המתפתח. בשיחה קצרה עימו מספר אולפן הקלטות אשר, על האווירה שמושכת אמנים, מוסיקאים ולהקות, לשוב ולחזור אל המתחם ועל ערבי הבמה הפתוחה במקום. 

לפני כ-15 שנה, לוי, מוסיקאי, כותב ומפיק הקים יחד עם אישתו, רויטל, חדר החזרות. המקום התפתח וכיום הוא משמש גם כאולפן הקלטות מקצועי, בו מנגנים אמנים ולהקות, כגון כנסיית השכל, יוסי שדה ועוד.

מה הביא אתכם לתת במה פתוחה לאמנים?
"אמנים, מוסיקאים ולהקות אוהבים ונהנים מחזרות ומהקלטות באווירה אינטימית. המודעות שלי לעניין מניעה אותי לספק את האווירה ואת המרכיבים המתאימים. לכן הם חוזרים אלינו כדי ליצור את המוסיקה שלהם". במות לאירועים

ספר על ערבי הבמה הפתוחה.
"ערבי הבמה הפתוחה, תחרות הלהקות, המופעים וכיתות האמן שאנו עורכים הם פרויקטים מרגשים במיוחד. פרויקט הבמה הפתוחה לאמנים שמקליטים אצלנו קיים מאז שנת 2011, אך הוא מתפתח כל הזמן ומרגש בכל פעם מחדש. בין המוסיקאים שמנגנים אצלנו יש מי שהפכו לחברים במשך השנים. בהמשך לכך התחלתי להפיק את הערבים ואת כיתות האמן, כאשר אני מזמין אמנים ומציע להם במה, באירוע פתוח לקהל. הערבים האלה מאוד מרגשים, משום שכל אמן עולה לשניים או שלושה שירים, ונוצרה קהילה חוצה גבולות, קהילה שאינה קשורה רק במוסיקה".

הסוד הוא ביחס האישי
ללוי ידע מקצועי וניסיון של שנים בתפעול ציוד, הפקה מלאה של תקליט, צילומי סרטים וקליפים. הפעילות באולפן מתמקדת בתחומים אלה, כאשר לוי מציע פתרון מלא לכל שלבי הקלטה והפקה של שיר וקליפ. בהמשך לכך, האולפן מושך אליו מוסיקאים, הרכבים מוסיקליים, זמרים, זמרות וכל המעוניינים להקליט שירים לאירועים, שירים בהפתעה או שמוקדשים למישהו.

מאילו יתרונות נהנים האמנים שמגיעים אליכם?
"משום שאני מוסיקאי אני מכיר את הצרכים של האמנים. אני מודע מאוד לכך שלמען היצירה יש מוסיקהצורך במקום נוח, עם אווירה מסוימת. לכן, אני משקיע בנקודות האלה וחושב על הכל, כמה צעדים קדימה. מבחינתי היחס האישי הוא שהופך אולפן למוצלח. האולפן שלנו מספק את כל הצרכים אלה, החל במיקום, דרך היחס והציוד וכלה באווירה ה'אנדרדוגית' המאפיינת אותו. אלה גם הסיבות שבגללן אמנים רבים חוזרים אלינו. כך, הבידול שלנו בא לידי ביטוי באווירה וביחס האישי. האווירה אינטימית, כאשר אנו מתמקדים במתן מלא תשומת הלב והליווי של האמן לאורך כל הדרך".

שתף ביעדים להמשך.
"בין היעדים גם לעבוד על הפקה מלאה של עוד כמה תקליטים. עד כה, עבדתי בעיקר עם אמנים בודדים, לכן אחד היעדים הוא לעבוד עם חברי להקה שינגנו יחד בלייב, ללא חלוקה לערוצים. זהו גם הטרנד הבא בתחום: כמה שפחות הפקה ויותר כוח ללהקה, כך שמתאפשר למוסיקה לצאת החוצה באופן כמה שיותר טבעי, כמו שנגנו בעבר".

ביט – אולפן הקלטות. סלמה 46, תל אביב | אתר | 053-9419082 | 052-3505766.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>