דיזיין סאונד

בראיון עמו מסביר חי כהן, הבעלים של חברת דיזיין סאונד, מהם שלושת המאפיינים של איש סאונד מוצלח

בחברת דיזיין סאונד מספקים שירותי הגברה, תפעול וציוד למופעים, לאמנים ולאירועים של עד 3000 איש בכל רחבי הארץ. בראיון עמו מסביר חי כהן, הבעלים של החברה, אילו שלושה מאפיינים הופכים איש סאונד (טכנאי קול) למוצלח ומספר על היתרונות מהם נהנים לקוחות החברה, בהם גם מערכת שמחשבת היכן להציב את הרמקולים באיזו זווית ובאיזה גובה. 

כהן: "סאונד-מן מוצלח צריך להיוולד עם אוזן טובה"
מאז ומעולם כהן התעניין ועסק בתחום הסאונד והמוסיקה, אך את דרכו המקצועית בתחום טכנאי קולהחל במסגרת השירות הצבאי, כטכנאי סאונד בגלי צה"ל: "מאז ומעולם התעניינתי ועסקתי בתחום הסאונד והמוסיקה. אני יודע לזהות תדרים ויש לי אוזן חדה. העיסוק שלי בתחום החל עם הגיוס לצבא. שירתתי בתפקיד טכנאי בגלי צה"ל ולאחר שסיימתי את השירות הצבא ידעתי שאני רוצה ללמוד את המקצוע. אז למדתי סאונד אצל יואב גרא במשך שנתיים ולאחר מכן למדתי ברימון כדי להיות מוסמך בינלאומי בתוכנת ההקלטה avid. מאז, כבר קרוב לעשור, שאני עובד בתחום". השכרת מחסומים לאירועים

מאילו יתרונות נהנים לקוחות החברה?
"אנו עובדים בסטנדרטים בינלאומיים ומספקים רמת דיוק גבוהה. לצד שירות ללא דופי, הלקוחות שלנו נהנים ממגוון יתרונות, כגון הבקיאות, הידע והניסיון שלנו בתחום; ההתנהלות המקצועית והעבודה האיכותית; הדיוק, העמידה בלוח הזמנים ותשומת הלב לפרטים: החל באיך שהצוות נראה, דרך האיכות והרמה הטכנולוגית של הציוד שלנו וכלה בהקפדה על כל הניואנסים". ימי כיף לחברות

מיהו איש סאונד מוצלח מבחינתך?
"לדעתי יש שלושה מאפיינים שסאונד מן צריך להיוולד איתן: הלב, איתו באים לעבודה, האוזן והשכל. זה המשולש שדרוש לאיש סאונד כדי שיוכל לקשור את כל הקצוות ולספק תוצר משובח. לתת את הנשמה ואת הלב. להיוולד עם אוזן טובה כדי לדעת מה עושים ולהיות 'ראש גדול', לדעת איך לתפעל ולעצב סאונד עם השכל. איש סאונד מוצלח הוא מי שיודע לעשות עבודה מקצועית ולדאוג שהכל יתנהל כשורה וללא תקלות".

רמת דיוק מקסימלית
בחברה לא חסכו בעלויות על ציוד ועובדים עם מערכת arey line. זו מערכת גדולה ורצינית מתוצרת איטליה, שמדורגת בקצה העליון של הציוד בעולם. המערכת משולבת בציוד היקפי ברמה גבוהה ובלוגיסטיקה שמתוחזקת ובנויה על בסיס איכותי מהיסוד. החל בכבלים האיכותיים של הסאונד ושל החשמל, דרך הקונקטורים המשובחים וכלה באפליקציה לחישוב זויות הרמקולים.

כהן: "אני מגיע למקום ומודד את השטח עם לייזר, מכניס את הנתונים למחשב והוא מראה לי היכן אני צריך להציב כל רמקול, באיזו זווית ובאיזה גובה. אני לא עושה את הדברים כי בא לי, אלא כדי לעמוד ברמות הדיוק המקסימליות".

מהו הרגע המספק ביותר עבורך בתהליך העבודה?
"אחרי שאני מסיים לחבר את כל המערכות ולהרכיב את כל הציוד אני מבצע בדיקות. כשהכל זורם זה כבר מספק אותי. גם בתחום המופע, כשהנגנים והזמר ניגשים אלי מתלהבים, אומרים שהיה ממש מצוין ומחמיאים, זה סיפוק גדול".

ספר על היעדים להמשך.
"בין היעדים גם ליצור רשימה מכובדת של אמנים ומקומות איתם נעבוד באופן קבוע, כגון היכלי תרבות, מתחמי אירועים, כנסים וכולי".

דיזיין סאונד. 052-3372014

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>