המופע של קיקי

למרות שהשיג כמעט כל שניתן במסגרת קריירה מוסיקלית בארץ ומעבר לכך, קיקי רוטשטיין לא שבע. בראיון עימו הוא חושף איך הוא מצליח להישאר רלוונטי אחרי כל השנים ומספר מה מרגש אותו בימים אלה

כמעט ואין צורך להציג את קיקי רוטשטיין. גם אם יש מי שאינם זוכרים, המילים 'הכל עובר חביבי' יזכירו מיד במי מדובר. למרות שהשיג כמעט כל שניתן במסגרת קריירה מוסיקלית בארץ ומעבר לכך, רוטשטיין עדיין לא שבע. הוא מנהל חברת הפקות ועובד במלא הקיטור על מופעים חדשים. בראיון הפקות | הפקהעימו חושף רוטשטיין איך הוא מצליח להישאר רלוונטי ועדכני אחרי כל השנים בתחום, ומספר מה מרגש אותו בימים אלה. 

עדיין לא עבר לו, חביבי
גם בתקופת שיא ההצלחה של להקת 'הכל עובר חביבי' רוטשטיין נע בין קדמת הבמה לאחורי הקלעים. הוא היה האיש שמניע את הגלגלים מתוך הלהקה ובמקביל לפעילותה: "תמיד עסקתי בתחום ההפקה, אך תמיד נעזרתי באחרים שהשלימו את הנושא המכירתי וההפקתי, משום שלא יכולתי לעשות את הכל. בשלב מסוים כש'חביבי' הורידו פרופיל, כל אחד מאיתנו עבר לעסוק בתחומים אחרים. אני עברתי לעסוק בהפקות בלבד. הפקתי מגוון מופעים עם אמנים מחוץ לארץ, בהתבסס על הניסיון, הקשרים והידע שצברתי במהלך שנות עבודתי עם 'חביבי'. במסגרת ההפקות שיצאו תחת ידי עבדתי עם כל האמנים הגדולים, החל בריטה ועידן רייכל, דרך הדודאים, ישראל גוריון ואסף אמדורסקי וכלה בג'קי לוי וחנן יובל. אך עיקר העבודה התמקדה ועודנה מתמקדת סביב הפקות המופעים של שלומית אהרון".

ספר על המופעים.
"המופעים בנויים על כל מה ששלומית אהרון עושה כשהתכנים משתנים, עם שילוב של אמנים שונים, כדי ליצור מגוון. המופע הנוכחי רץ מזה כ-4 שנים עם מאות הופעות. המופעים מוקדפים ואנו משקיעים בהם עבודה רבה, כך שהם מתגבשים להפקות גדולות. אך הכל מתחיל בשלומית וממשיך עם כל מיני שילובים: שלומית עם גיל שוחט, שלומית עם יבגני שפובלוב, שלומית עם 'הכל עובר חביבי' וכולי. לאחרונה הפקנו גם סדרת הופעות לקהילות של ישראלים בחוץ לארץ, בה השתתפו גם שלומית, אילנית, ירדנה ארזי, רותי נבון ומרגלית צנעני".

מהו מופע מוצלח מבחינתך?
"מופע מוצלח מבחינתי הוא מופע שמושך את הקהל להגיע ולהתרגש; מופע שבו הקהל בא על סיפוקו. הקריטריונים משתנים, משום שבעבר מופע מוצלח היה רץ בין 800 ל-900 הופעות. אך כיום מופע מוצלח רץ בין 50 ל-100 הופעות. השינוי נוצר משום שכיום יש הרבה יותר אפשרויות נוכח הגידול בהיצע. לכן חיי המדף של מופע התקצרו והשוק הזה הפך דינמי יותר".

מה מבדל את המופעים שאתה מפיק מאחרים?
"במופעים שאני מפיק הקהל זוכה לחוויה של אמנים מהשורה הראשונה, המלווים במוסיקה ברמה גבוהה, עם השירים המוכרים והאהובים. כל מרכיב ומרכיב במופע מטופל באופן מקצועי ביותר. הקהל יודע שהוא מגיע לשעתיים של חוויה מוסיקלית תרבותית, כדי ליהנות ולהתרגש. המופעים מופקים במטרה ליצור חוויה מסוג אחר; במטרה לסחוף את הקהל, כדי שיצא יותר, יחווה ויהנה יחד עם אנשים אחרים. אז במקום לשבת מול מסך הטלביזיה או מסך המחשב, אפשר לצאת מהבית, כדי לפגוש אנשים אחרים וכדי ליהנות מהאינטראקציה בין האמן לקהל". 
 
אין מקום להתקע בעבר
למרות השיג כמעט כל שניתן במסגרת קריירה מוסיקלית בארץ ומעבר לכך, רוטשטיין עדיין לא שבע. המטרה שלו היא ליצור, להתחדש ולהמשיך להיות רלוונטי.

איך אתה מצליח להישאר רלוונטי אחרי כל כך הרבה שנים בתחום?
"כדי שזה יקרה אני מקפיד ליצור כל הזמן. גם אם ממחזרים משהו מהעבר, אני דואג ליצור אותו מחדש, באופן שהוא יהיה שייך לכאן ועכשיו. אין מקום להתקע בעבר".

מה מרגש אותך כרגע? 
"כרגע ההתרגשות היא סביב המופע החדש של שלומית אהרון וסביב הדיסק החדש שלה, שיצא לפני כחודש. הדיסק כולל שירים יפים, שנכתבו במיוחד עבורה, על ידי כותבים כגון שלמה ארצי ורמי קליינשטיין. מיד אחרי החגים נתחיל בחזרות, כתיבה וחשיבה, של מופע שיכלול את כל שירי הדיסק בשילוב עם שירים קלסיים מהעבר. ננסה לחבר את העולמות עם הרבה צבע, אווירה והרכב נגנים גדול. כרגע הפרויקט הזה בתנור וזה מרגש מאוד".

מה מרגש אותך בתהליך העבודה בכלל?
"הרגעים היפים והמרגשים ביותר עבורי הם רגעי היצירה; הרגע בו נוצר משהו חדש. זה כיף בעיקר כשאפשר להעביר את זה הלאה, אל הקהל ולשתף. מדובר בחוויה חדשה בכל יום וזה שווה את כל העבודה, ההשקעה והמאמצים".

יש לך תוכניות לנוח?
"כל עוד אני יכול לנוע אין לי תוכניות לנוח. אני לא זקוק למנוחה. אני זקוק לעשיה ולגירויים. תמיד צריך לשאוף קדימה, אחרת זה נגמר. אני מלא בכוחות ואנרגיה ושרוי כל הזמן בתחושה של התחלה. בהמשך לכך, התוכנית היא להמשיך ולהפיק מופעים, בעיקר הפקות גדולות עם חיבורים בין ז'אנרים, כגון אופרה ורוק. ארצה לעבוד עם אמנים שעדיין לא עבדתי איתם ולחפש את הכוכב הבא. להביא את הידע והניסיון ולתת למישהו אחר, שעדיין לא עשה את זה".

קיקי רוטשטיין הפקות. 03-5404049 | אתר | דוא"ל

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>